Zapraszamy na KONCERT ŚWIĄTECZNY

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i mieszkańców gminy w sobotę, 14 grudnia 2019, o godz. 17.00 do sali kinowej Ośrodka Kultury w Młynarach na KONCERT ŚWIĄTECZNY zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Młynarach, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary oraz Ośrodek Kultury w Młynarach.

W nastój świąteczny wprowadzą nas grupy artystyczne działające w naszej szkole i gminie. Wystąpią zespoły: Lawa i Ambrozja, dzieci z klas I-III z naszej szkoły, a także zespoły parafialne: schola i Lawa, przedszkolaki, zespół Iskra z SP Błudowo oraz grupy wokalne i instrumentalne działające przy Ośrodku Kultury w Młynarach.

Koncert realizowany jest w ramach zadania publicznego "Wsparcie grup artystycznych gminy Młynary" i współfinansowany jest ze środków Gminy Młynary.

Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy