Udział w XIV Konferencji " Bezpieczna Szkoła"

5 grudnia 2019r. nauczyciele: p. Urszula Białobrzeska, p. Mariola Boll, przewodnicząca Rady Rodziców pani Magdalena Lichołat oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Młynarach- Patrycja Łukasik, Karolina Ruśniak i Nikola Zienowicz  uczestniczyli w XIV Powiatowej Konferencji „Bezpieczna Szkoła”, którą zorganizowało Starostwo Powiatowe w Elblągu przy współpracy dyrektora Zespołu Szkół w Pasłęk i dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pasłęku. Podczas spotkania zostały poruszone tematy dotyczące depresji, która jest obecnie na liście najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata i dotyka nie tylko osoby dorosłe, ale również młodych ludzi, w tym uczniów oraz przedstawiono raporty z badań dotyczących bezpieczeństwa w szkołach. Na konferencji byli obecni przedstawiciele jednostek oświatowych, policji i straży.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (bezpieczna szkoła 2019-2.jpg)bezpieczna szkoła 2019-2.jpg382 Kb
Pobierz plik (bezpieczna szkoła 2019.jpg)bezpieczna szkoła 2019.jpg428 Kb
Dzisiaj jest 24 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Aleks, Grzegorz, Aleksander