Wyniki konkursu plastycznego "Ciche zatruwanie to czadu działanie"

29 listopada 2019r. zostały przeprowadzone gminne eliminacje Powiatowego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pt. "Ciche zatruwanie to czadu działanie". Celem konkursu było podniesienie poziomu wiedzy dzieci  związanych z emisją tlenku węgla, zwrócenie uwagi na korzyści płynące z zamontowania  czujnika dymu, kształtowanie  właściwych zachowań związanych z bezpieczeństwem oraz pomocą innym ludziom. Do Urzędu Gminy wpłynęło 25 prac w dwóch kategoriach wiekowych:

- klasy I-III- 12 prac

- klasy IV-VIII- 13 prac.Komisja powołana przez panią burmistrz Miasta i Gminy Młynary- Renatę Bednarczyk wyłoniła następujące miejsca:

Klasy I-III:

I miejsce: Kornelia Kozłowska, SP Błudowo;

II miejsce: Wiktor Krawiec, SP Błudowo;

III miejsce: Nikodem Kowal, SP Błudowo;

Klasy IV-VIII:

I miejsce: Weronika Maciuszonek, SP Młynary;

II miejsce: Karolina Ruśniak, SP Młynary;

III miejsce: Patryk Kisiel, SP Młynary.

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas apeli szkolnych. Opiekunem konkursu w naszej szkole była pani Agnieszka Socha.

Burmistrz Miasta i Gminy Młynary serdecznie gratuluje zwycięzcom konkursu!

Wszystkie prace można obejrzeć na stronie Młynar: www.mlynary.pl

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena