Spektakle dla uczniów

W piątek 22 listopada 2019r. uczniowie kl. IV-VI uczestniczyli w Elblągu w spektaklu "W krainie mitów". Uczniowie mogli dzięki temu poznać mityczny świat wierzeń starożytnych Greków. Zdobyli też wiedzę, którą będą mogli wykorzystać na lekcjach języka polskiego w klasie piątej, a szóstoklasiści utrwalili frazeologizmy funkcjonujące w języku codziennym, pochodzące z mitologii. Spektakl bardzo się podobał wszyscy wrócili na kolejne lekcje z uśmiechem na twarzy. Dziećmi opiekowały się panie: Beata Kucharzewska, Agnieszka Socha, Irena Afranowicz oraz Sylwia Waśniewska. Następnie uczniowie kl. I-III byli na spektaklu "Przyjaciele z Bullerbyn". Młodszymi uczniami podczas wyjazdu opiekowały się panie: Anna Zalewska, Wioletta Kisiel, Edyta Rożak oraz Bogusława Chechłowska. Spotkanie ze sztuką było przyjemnym zakończeniem tygodnia w szkole.

Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Teodor, Czesław