Konkurs recytatorski dla kl. O-III-wyniki

15 listopada 2019r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski dla kl. 0-III wierszy o tematyce jesiennej. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z Przedszkola w Młynarach oraz kl. I-III szkoły podstawowej w Młynarach. W pracach komisji wzięły udział panie: Sylwia Waśniewska, Anna Niestoruk oraz Mariola Boll. Podczas konkursu obecny był również pan dyrektor Jan Radziszewski oraz pani wicedyrektor Urszula Białobrzeska a także panie z przedszkola: Anna Stando oraz Marta Kwarta. Uczniowie wykazali się dużymi zdolnościami aktorskimi, recytatorskimi oraz pięknymi przebraniami. Wyniki konkursy są następujące:

W kategorii 5-6 latki:
I miejsce- Filip Śluborski;

II miejsce- Kaja Zienkiewicz;

III miejsce- Aleksander Rataj.

W kategorii kl. I:

I miejsce- Wiktoria Sacharczuk kl. Ib, Miłosz Wieliczko kl. Ia;

II miejsce- Ewa Jankowska kl. Ib;

III miejsce- Ariel Król kl. Ia

W kategorii kl. II-III:

I miejsce- Ewa Ruśniak kl. III a, Dominika Radtke kl. II a;

II miejsce- Patrycja Socha kl. III a, Łucja Mikołajczyk kl. II a;

III miejsce- Julia Tymczyna kl. III a

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną wręczone podczas apelu 27 listopada 2019r. Organizatorami konkursu były nauczycielki kl. I-III: Bogusława Chechłowska oraz Wioletta Kisiel

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl