Piknik literacki "Akademia Pani Książki"

We wtorek 29 października 2019 roku wszyscy uczniowie naszej szkoły wezmą udział w pikniku literackim promującym literaturę i czytelnictwo pod nazwą "Akademia Pani Książki". Piknik poprowadzą animatorzy z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji: grę pn. „Uwięzieni w książce”, olimpiadę czytelniczą, spotkanie z bajką czytaną, zajęcia plastyczne, dydaktyczne, edukacyjne, a także porady ekspertów w dziedzinach szybkiego i poprawnego czytania oraz ds. nowych mediów. Zajęcia przyczynią się do pobudzenia aktywności twórczej najmłodszych, poszerzenia wiedzy czytelniczej, wzbudzenia zainteresowania literaturą, a także poprawy jakości czytania i korzystania z zasobów czytelniczych dostępnych w Internecie.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (piknik akademia pani książki opis.pdf)piknik akademia pani książki opis.pdf966 Kb
Pobierz plik (Plakat.png)Plakat.png610 Kb
Dzisiaj jest 10 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Antonina, Izydor, Antoni