Dzień Chłopaka w naszej szkole

W piątek i poniedziałek wszystkie klasy w naszej szkole obchodziły Dzień Chłopaka. Każda klasa w wybrany przez siebie sposób obchodziła ten dzień.Niektóre klasy z tej okazji wyjeżdżały na różne spotkania integracyjne: kl.IV pod opieką wych.pani Izabeli Guzicz oraz pani Sylwii Waśniewskiej do Activity Parku w Elblągu, kl.II pod opieką pani Edyty Rożak oraz  pani Marioli Boll do Parku Piekarczyka w Elblągu,w kl.I a pod opieką wych.pani Wioletty Kisiel odbyły się zabawy oraz wybory najsympatyczniejszego kolegi klasowego. Dziewczynki wybrały Miłosza Wieliczko oraz Macieja Kmito. Chłopcy z Ib otrzymali upominki przygotowane przez wych. panią Annę Zalewską wspólnie z dziewczynkami,i było też coś słodkiego.

Klasy VI w najbliższy piątek będą uczestniczyły w obchodach Święta Chłopców podczas ogniska na wiacie w Zaściankach, wspólnie z wych.paniami Edytą Wasiluk-Jarosz oraz Beatą Dusza. We wszystkich klasach dziewczynki obdarowały chłopców upominkami. Wszystkim Panom życzymy wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena