Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września 2019r. odbyła się Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2019/2020, połączona z obchodami 80 rocznicy II wojny światowej. Inicjatorami obchodów była Szkoła Podstawowa w Młynarach oraz Nadleśnictwo Młynary przystępując do akcji "Przerwany marsz". W obchodach wzięli udział mieszkańcy naszej gminy, którzy osiemdziesiąt lat wcześniej byli w wieku szkolnym a ze względu na działania wojenne nie mogli rozpocząć nauki i w dniu dzisiejszym uczestniczyli w międzypokoleniowym rozpoczęciu roku szkolnego. Dla wielu osób były to chwile wzruszenia i wspomnień. Uroczystości rozpoczęły się mszą św. w Kościele Piotra Apostoła w Młynarach, skąd wszyscy wspólnie pomaszerowali do sali gimnastycznej naszej szkoły. Następnie pani wicedyrektor Urszula Białobrzeska wprowadziła szkolny poczet sztandarowy i został odśpiewany hymn narodowy a pan dyrektor Jan Radziszewski przywitał zebranych gości. W uroczystościach wzięli również udział: pani burmistrz Miasta i Gminy Młynary-Renata Bednarczyk, pani sekretarz Anna Kołodziej-Rabiczko, przewodniczący Rady Miasta Młynary-pan Karol Jóźwiak, przewodniczący Rady Rodziców pan Wiesław Skrzypek, ksiądz Tomasz Bielecki, przedstawiciele policji oraz nadleśnictwa Młynary a także rodzice naszych uczniów. Swoją edukację i przygodę w naszej szkole rozpoczynają również dwie najmłodsze  pierwsze klasy. Po przedstawieniu wychowawców przez pana dyrektora uczniowie i rodzice udali się na krótkie spotkania w klasach.

Wychowawcy klas:

I a- Wioletta Kisiel;

I b- Anna Zalewska;

II a - Edyta Rożak;

III a - Bogusława Chechłowska;

IV a - Izabela Guzicz;

V a- Katarzyna Jankowska;

Vb- Irena Afranowicz;

VI a- Edyta Wasiluk-Jarosz;

VI b- Beata Dusza;

VII a - Anna Niestoruk;

VII b- Marta Matak;

VIII a- Wiesława Hulanicka;

VIII b- Justyna Czubak.

Wszystkim życzymy dużo zdrowia, wytrwałości i pięknego roku szkolnego!

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl