Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W środę 19 czerwca 2019 r.odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. W uroczystości wzięła udział pani burmistrz Renata Bednarczyk,pani sekretarz-Anna Kołodziej-Rabiczko,przewodniczący Rady Miasta Młynary-pan Karol Jóźwiak,przewodniczący Rady Rodziców- pan Wiesław Skrzypek,ksiądz Tomasz Bielecki,przedstawiciele straży pożarnej oraz Rodzice.  W bieżącym roku pożegnaliśmy dwa roczniki absolwentów-klasy ósme oraz trzecie gimnazjalne. Został przekazany również sztandar szkoły dla kl.VII, w skład pocztu sztandarowego wchodzą: Karolina Ruśniak,Maja Jankowska oraz Radosław Starczewski. Uczniowie,którzy uzyskali średnie powyżej 5,0 otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły,uczniowie ze średnią 5,5 oraz wyższą otrzymali również stypendia dyrektora szkoły a bardzo zdolni absolwenci również stypendia Burmistrza Miasta i Gminy Młynary.

Wszystkim Uczniom oraz Rodzicom życzymy pięknych,słonecznych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Adolf, Leon, Tymon