Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Szkolna Liga LA

31 maja na stadionie w Pasłęku, uczniowie naszej szkoły rywalizowali w licznych konkurencjach lekkoatletycznych. Drużyna chłopców zajęła miejsce 1, a dziewcząt- miejsce 3.

Sukcesy indywidualne naszych uczniów:

300m- Alicja Piotrowska m- ce 1, Alicja Kędzierska m- ce 3, Daniel Szeksztełło m- ce 1

600m- Martyna Śluborska m- ce 3

1000m- Wiktor Rusiecki m- ce 3, Sebastian Wielgosik m- ce 4

skok w dal- Natalia Sołowiej m- ce 1, Maja Pazdziernik m- ce 3, Michał Głębocki m-c e 1

pchnięcie kulą- Paweł Załęski m- ce 1, Maciej Gut m- ce 3

4x 100m-  w składzie: Patrycja Łukasik, Alicja Kędzierska, Weronika Kubala, Alicja Piotrowska m- ce 2.

GRATULACJE!

Zawody te zamknęły rywalizację sportową szkół za rok 2018/2019 na szczeblu powiatu.

Uczniowie naszej szkoły - dzieci młodsze (Igrzyska Dzieci) jak i starsza młodzież (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) wygrały tę rywalizację, zajmując w obu kategoriach miejsce 1 w powiecie !

GRATULACJE!

Wszystkie wyjazdy na zawody sportowe możliwe były dzięki życzliwości UMiG Młynary.

Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Teodor, Czesław