Wyniki konkursu recytatorskiego kl. I-III "Wkrótce wakacje"

W piątek 31 maja 2019r. odbył się w kl. I-III konkurs recytatorski wierszy o tematyce wakacyjnej, letniej, bezpieczeństwa w czasie wakacji. W konkursie wzięło udział 18 uczniów przepięknie recytujących przygotowane wiersze. W pracach komisji uczestniczyły panie: wicedyrektor i nauczyciel języka polskiego -Urszula Białobrzeska, pani pedagog -Małgorzata Kosińska, wychowawca świetlicy- Bożena Iwaszkiewicz oraz nauczyciel biblioteki Anna Niestoruk. Wyniki konkursu są następujące:

kl. I: I miejsce- Tatiana Łukaszewicz, II miejsce- Daria Kozicińska, III miejsce- Lena Najduch

kl. II: I miejsce- Ewa Ruśniak, Patrycja Socha, II miejsce- Julia Tymczyna, III miejsce- Julia Najduch

kl. III: I miejsce- Maja Waśniewska, II miejsce- Alicja Jarosz, III miejsce- Szymon Gałecki.

Po zakończonym konkursie uczniowie otrzymali słodki poczęstunek. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w Dniu Patrona Szkoły 7 czerwca 2019r.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Organizatorzy: Bogusława Chechłowska, Wioletta Kisiel

Dzisiaj jest 24 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Aleks, Grzegorz, Aleksander