UWAGA! KONKURS

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY

SZCZEGÓŁY KONKURSU:

Termin ZBIÓRKI do 17 maja 2019r. Co zbieramy? Używane telefony komórkowe bez baterii.

JAKIE NAGRODY?

a.     Wszystkie  szkoły otrzymają kupony firmy SODEXO według przelicznika: 1kg = 5zł

b.     Cyfrowe aparaty fotograficzne w ilości co najmniej 10 sztuk.

c.      Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną do wartości 2.000 do wyboru – spośród przewidzianych w regulaminie konkursu * (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, odtwarzacz DVD, monitor, drukarka, smartfon, konsole i gry video, gry edukacyjne, zapas papieru do ksero itp.) lub w kuponach Sodexo do wyboru przez szkoły.

W tej akcji ekologicznej każda szkoła otrzyma nagrodę oraz każda szkoła ma JEDNAKOWE szanse, ponieważ w kategorii nagród w punkcie a i b liczy się wyłącznie aktywność wyrażona w relacji ilości kg telefonów do ilości uczniów w szkole.

ZAPRASZAMY DO AKTYWNEGO UCZESTNICTWA!

Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy