Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie dzieci uczęszczających do naszej szkoły!

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Młynarach informuje, że prawdopodobnie od poniedziałku 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się bezterminowy zbiorowy strajk pracowników oświaty.

W związku z powyższym, nasza placówka nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno- wychowawczych w trakcie trwania strajku.

Zwracam się do Państwa z prośbą o zrozumienie tej trudnej sytuacji i w poczuciu odpowiedzialności oraz w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych apeluję, aby
w czasie trwania strajku wysyłać dzieci do szkoły tylko w sytuacjach niemożności zapewnienia opieki w domu.

Jednocześnie przypominam, że dni egzaminu gimnazjalnego (10,11,12 kwietnia) i egzaminu ósmoklasisty (15,16,17 kwietnia) ustalone były na początku roku szkolnego jako dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych, zatwierdzone przez Radę Pedagogiczną, Radę Rodziców i Samorząd Uczniowski.

Informuję również, że EGZAMINY GIMNAZJALNE i EGZAMINY ÓSMOKLASISTY w naszej szkole zostaną przeprowadzone.

O sytuacji w szkole, zarówno w kontekście możliwości zapewnienia opieki,
a także przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych, będziemy informowali Państwa poprzez szkolną stronę internetową.

Raz jeszcze apeluję o rozważenie pozostawienia  dzieci w domach, liczę
na Państwa wyrozumiałość i wsparcie w tym wyjątkowym czasie.

Jan Radziszewski Dyrektor Szkoły Podstawowej w Młynarach

Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Adolf, Leon, Tymon