Dzień Seniora

15 lutego 2019r.w świetlicy Szkoły Podstawowej w Młynarach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora dla emerytowanych pracowników naszej szkoły oraz Przedszkola w Młynarach. Spotkanie zrealizowane zostało przez nauczyciel kl.I-III Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola w Młynarach w ramach Programu "Bezpieczne przejście przedszkolaka do szkoły-razem pokonamy progi". Program artystyczny przygotowały nauczycielki-panie Małgorzata Byk,Edyta Rożak,Bogusława Chechłowska, Wioletta Kisiel oraz Anna Zalewska. W dekoracji pomagała pani Bożena Iwaszkiewicz, Justyna Świdwa a poczęstunek przygotowali rodzice dzieci. Seniorzy otrzymali również wykonane ręcznie upominki. W spotkaniu wzięli również udział dyrektor przedszkola pani Alina Mikołajczyk oraz dyrektor SP pan Jan Radziszewski.

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl