STOP NIENAWIŚCI

18 stycznia 2019r.  uczniowie wraz z dyrekcją , wychowawcami , nauczycielami i pracownikami szkoły spotkali się na sali gimnastycznej, gdzie zostały wręczone stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce oraz zostały przypomniane zasady bezpiecznego spędzenia ferii zimowych. Ponadto w obliczu tragedii, jaka się wydarzyła w Gdańsku 13 stycznia 2019r. nasza szkoła postanowiła włączyć się do ogólnopolskiej akcji #MUREMZAOWSIAKIEM. Była to okazja do zatrzymania się na chwilę w pędzie życia i zastanowienia się nad tym, co ważne w życiu oraz pokazania, że nie jesteśmy obojętni na krzywdę innych ludzi i jesteśmy przeciwko przemocy oraz nienawiści. Wszyscy chętni ustawili się w kształt serca wyznaczony przez kl. III a gimnazjum, która była inicjatorem tej akcji wraz z wychowawczynią. Widok niesamowity zwłaszcza, że wcześniej cała szkoła została poinformowana o ubraniu się w czerwony kolor. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy