Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole- 13.10.2020r.

13 października 2020r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. Ze względu na stan epidemii uczniowie, nauczyciele oraz goście uczestniczyli w dwóch apelach celem podzielenia społeczności szkolnej na mniejsze grupy. Apel przygotowały klasy II z wychowawcami panią Anną Zalewską oraz Wiolettą Kisiel, zespół Lawa pod kierunkiem pani Edyty Wasiluk-Jarosz oraz zespół Ambrozja pod kierunkiem pani Agnieszki Sochy. W ramach obchodów odbył się również konkurs plastyczny dla całych klas pt: "Mój Super Wychowawca"zorganizowany przez panie: Beatę Duszę oraz Edytę Wasiluk-Jarosz. Za konkurs uczniowie otrzymali słodycze ufundowane przez sklep Lewiatan w Młynarach. W obchodach Święta Pracowników Oświaty wzięły również udział: pani burmistrz Renata Bednarczyk oraz pani sekretarz Anna Kołodziej- Rabiczko. Dla wszystkich pracowników oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia-dużo zdrowia, wytrwałości i wielu sukcesów !

Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Teodor, Czesław