Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Gang Słodziaków"

Nauczyciele i uczniowie kl. I-III uczestniczyli w akcji głośnego czytania z Gangiem Słodziaków oraz konkursach organizowanych w związku z tą akcją. Wyników konkursu ogólnopolskiego jeszcze nie ma, ale został rozstrzygnięty plastyczny konkurs wewnątrzszkolny. Klasy pierwsze miały za zadanie w formie plastycznej przedstawić historię Słodziaków, klasy drugie- komiks a klasy trzecie opisać i zilustrować nową przygodę Słodziaków. Komisja w składzie- panie Urszula Białobrzeska, Wioletta Kisiel, Justyna Czubak, Izabela Guzicz, Mariola Boll oraz Małgorzata Kosińska wybrały najciekawsze prace.  Wyniki konkursu są następujące:

Klasa I a:

I miejsce- Tatiana Łukaszewicz

II miejsce- Wiktoria Świdwa

III miejsce- Łucja Mikołajczyk, Julia Walczak;

Klasa II a:

I miejsce- Julia Tymczyna, Michał Banach

II miejsce- Ewa Ruśniak

III miejsce- Maciej Sawraza

wyróżnienie- Szymon Hulanicki

klasa III a:

I miejsce- Weronika Tymicka

II miejsce- Alicja Jarosz

III miejsce- Lena Buchwak

Nagrody rzeczowe zostaną wręczone na najbliższym apelu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy